Зозівська сільська рада виграла 20 тис. грн. на вуличне освітлення.

Тема освітлення для нашого села залишається особливо актуальною.

У 2012 році за кошти місцевого бюджету розпочато освітлення центральної вулиці Леніна, протяжністю 1,2 км.
Проект «Освітлені вулиці – запорука порядку і безпеки громади»   став переможцем обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Завдяки перемозі на реалізацію проекту отримано 20 тисяч гривень.

Фінансування робіт буде проводитьсь за рахунок державних грантових коштів (20 тис. грн.), коштів місцевого бюджету (29923 грн.)  та коштів районного  бюджету (6 тис. грн.) .

Проектом передбачено установку додаткових опор лінії вуличного освітлення на вул. Леніна, Дзержинського та Яркіна, монтаж ізольованого проводу на опори повітряних ліній електропостачання, установку та підключення  світильників з сучасними енергозберігаючими натрієвими лампами,  монтаж і підключення щитка обліку та управління вуличним освітленням із сучасними апаратами та пристроями обліку, моніторингу та керування процесом освітлення. Впровадження цих заходів проекту дасть змогу, окрім якісного освітлення вулиць, домогтися значної економії електроенергії та бюджетних коштів.

Проект планується реалізувати до грудня 2013 року.

Н.М. Некрут сільський голова