Зозівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора речових прав на нерухоме майно виконавчого комітету Зозівської сільської ради.

Зозівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора речових прав на нерухоме майно виконавчого комітету  Зозівської сільської ради.

Вимоги до кандидатів: Повна вища освіта за спеціальністю правознавство за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше   1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років; впевнене користування ПК та оргтехнікою, вільне володіння державною мовою.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);

3. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту, через особистий кабінет, у паперовому вигляді.

4. Копія паспорта;

5. Копія ідентифікаційного коду;

6. Копія військового  квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копія документів про освіту;

8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем сільської ради за адресою: с. Зозів, вул.Соборна, 41, тел. 3-73-73.